"Кубок Укртранс" IGP1,3 CACT 2021

Odin Mi-Ji
???? 3 место раздел А(след)
????1 место раздел С(защита)????
????2 место место в общем зачёте????
Организация соревнований была на высшем уровне! СПАСИБААА ???????? Helena Tkachenko
Спасибо всем кто приехал поддержать????Очень ощущалась ваша поддержка!????
Одя порадовал в этот раз защитой???? первое место ???? оценка отлично! Спасибо Андрей Сахно за помощь, без тебя этого бы не было 100%
Соревнования прошли в очень дружественной обстановке, и это заслуга всех кто на них присутствовал, и как не странно НЕ присутствовал! Спасибо ????
Очень надеюсь что такого рода соревнования будут регулярно????
Да, и судейство было очень понятным! Строгим, но одинаково строгим ко всем! Vincent Solare the best????
До новых встреч Друзья!????
 
Вера Шевчук:
Від імені організаторів Хочемо подякувати всім хто підтримав наш захід. Ви найкращі! Найкращі спортсмени зібрались на стадіоні. Дякуємо вам за вашу чудову роботу, дружню атмосферу, спортивну поведінку і любов до спорту із собаками. Ви ще раз показали що IGP спорт в Україні на дуже високому і професійному рівні! (Andrii Sakhno, Irina Klimenko, Юлия Миргородская, Daria DriveFire, Алексей Корольков, Лиза Омельченко, Victoria Ampilogova, Володимир Кісель, Olena Afanasieva, Gulya Markova, Tetyana Bibikova) Особливо дякуємо за атмосферу. Це цілком ваша заслуга! Дякуємо суддям змагань - Vincent Solare, Tatyana Mazurenko, Юлія Куренкова! За справедиве і рівне суддівство. Vincent, особливо вдячні за відкритість та бажання ділитись інформацією. За те що відклав підготовку своєї собаки до чемпіонату і, не зважаючи на всі труднощі з пересуванням світом, ти зміг добратись до нас. Сподіваємось на подальшу співпрацю! Дякуємо фігурантам Konstantin Ampilohov та Дмитро Кудашкін за вашу професійну, рівну роботу! Константин Ампілогов особлива вдячність за професійне відношення до спортсменів , до справи якою ти займаєшься і за те що прийшов на допомогу у форс-мажорній ситуації із прильотом заявленого фігуранта. Ми всі можемо бути і повинні бути командою! Нас об’єднує спорт. Дякуємо ветеринарному лікарю Юлия Фролова, за організацію вет.контролю і за наданий подарунок переможцю. Дякуємо перекладачу Саша Бондаренко, за сміливість взяти на себе цю роботу. Все було чудово! Дякуємо всім хто працював в полі - прокладчикам(Руслан Кучеренко, Yuriy Malev, Гульнара Маркова, Віра Шевчук, Ткаченко Олена), группі на слухняності(Полина Кальнова, Matrona Dormidontovna, Бондаренко Саша), "стрілкам", супроводжуючих на старті і виході Олександр Ющенко, білим собакам Юлії Миргородської та Лиза Кузнецова Дякуємо всім помічникам поза полем! (Polina Bondareva, Таня Бондарева, Вячеслав Крученюк, Antonenko Oksana, Константин Ампілогов, Вікторія Ампілогова, Андрій Сахно, Олександр Ющенко) Це величезний труд зробити такий захід і без кожного із вас це було би абсолютно не можливо. Дякуємо за чудову компанію. Найкраща команда в світі - ті люди з якими хоч на край землі! Окрема величезна подяка ТОВ "Укртранс", в особі Nataliia Sidorenko - за створення найкращого для спорту простору! І нашим спонсорам ТОВ "Кормотех" ТМ "Optimeal" та TM "Клуб 4 лапи", Ihor Kononchuk, Олеся Шморгун за подарунки і красу на полі. ТОВ "Дніпро Трофі" Vladimir Ovcharenko Днипро Трофи за чудові кубки. K9Shop.com.ua за допомогу із спорядженням для слідової роботи. Sergey Viter за фінансову підтримку. Нам було складно, але результат того вартий! Запрошуємо всіх фанатів IGP спорту на наші заходи наступного року! До зустрічі у 2022!